قابلیت Issabel Meet در ایزابل

 Issabel Meet

راهنمای نصب Issabel Meet

پس از اتمام پروژه الستیکس از سوی کمپانی Palosanto، تیم دیگری وظیفه ادامه این پروژه را بر عهده گرفت و اولین قدم در تغییر این مرکز تلفن تغییر نام آن به Issabel بود. تغییر رنگ محیط کاربری و اضافه کردن Fail2ban جهت جلوگیری از حملایت Brute Force از دیگر تغییرات تیم ایزابل روی این پروژه بوده است. یکی از ویژگی های مهمی که در ایزابل اضافه شده است امکان ویدئو کنفرانس است. نام این افزونه Issabel Meet است. از طریق این افزونه امکان ویدئوکنفرانس، اشتراک گذاری فایل و چت را خواهید داشت. افرونه Issabel Meet برای کنفرانس تصویری خود از نرم افزار Jitsi قدرت گرفته است. اگر Issabel بر روی سرور شما نصب است می توانید از طریق کامند زیر ایزابل خود ر آپدیت کنید تا این افزونه به لیست Extras در منوی اصلی اضافه گردد.

 yum update issabel -y#

پس از اتمام آپدیت، یک بار صفحه وب ایزابل را مجدد راه اندازی (Reload) کنید پس از ریلود افزونه به لیست شما اضافه خواهد شد.

ایزابل میت

در صورتی که ایزابل را نصب نکرده اید، آخرین نسخه آن را از این لینک دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های کلیدی Issabel Meet

  • امکان چت
  • امکان کنفرانس تصویری چند طرفه
  • امکان به اشتراک گذاری فایل متنی
  • امکان تنظیم کیفیت ویدیو دریافتی
  • امکان رمز گذاری برای اتاق های کنفرانس
  • امکان به اشتراک گذاری ویدیوهای یوتیوب
  • امکان ساخت لینک دعوت به کنفرانس تصویری

ایزابل میت 2

این مقاله اولین بار در سال 95 در این سایت منتشر شده است

من هومن حیدری هستم. دانشجوی رشته MBA گرایش بازاریابی. 8 سال سابقه فعالیت در زمینه سخت افزار و فناوری اطلاعات دارم و از این مدت 4 سال هست که به عنوان کارشناس فنی و فروش در زمینه سیستم های تلفنی مبتنی بر استریسک و سخت افزارهای مرتبط فعالیت میکنم. مشاوره در زمینه راه کارهای ویپ، امور مرتبط با مارکتینگ و تولید محتوای صوتی، تصویری، متنی و آموزش از علاقه مندی های من هست. تجربه هایی در زمینه مستند سازی سازی و ارائه دیاگرام زیرساخت شبکه، VMS و تجهیزات مدار بسته، پسیو شبکه، طراحی اتاق سرور و مانیتورینگ و مدیریت شبکه های کامپیوتری کوچک دارم و بسیار علاقه مند به فراگیری مباحث جدید در حوزه کسب و کار، فناوری اطلاعات و علاقه مند به کسب و کارهای خلاق هستم.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی